شماره کد تگ شناسایی

نماد اعتماد

فروشگاه حیوانات

فروشگاه لوازم جانبی

تدارکات سگ پنجشنبه 23 خرداد سال 1392

 •  تدارکات سگ

   من به چه چیزهایی برای سگ جدیدم نیاز دارم؟


   چیزی که شما برای سگ جدید خود نیاز دارید این است که وقتی که یک سگ بالغ یا توله را برای اولین بار برای نگهداری  قبول می کنید ، یک سری چیزهای قطعی وجود دارد که تمامی صاحبان سگ باید از روز اول آنها را انجام دهند. که بعضی از آنها انتخابی و بعضی دیگر الزامی است. در زیر جدولی وجود دارد  که در یک طرف آن لیستی می باشد که باید صاحب سگ از روز اولی که سگ را برای نگهداری قبول می کند انجام دهید و در طرف دیگر تدارکاتی است انتخابی که شما از روز اول ممکن است به آنها احتیاجی نداشته باشید. بعد از آنکه شما از سگ جدید خود حدود چند روز نگهداری کردید ، بهتر می توانید فکر کنید که به چه چیزهایی واقعاً  نیاز دارید و چه چیزهایی را فکر نمی کنید که از آنها استفاده کنید. بعضی از وسایل ، در قسمت تدارکات انتخابی را ممکن است شما ترجیح دهید که از روز اول داشته باشید ، این بستگی به شرایط شما دارد.

   

  تدارکات انتخابی
  (بستگی به نوع سگ، بودجه و شرایط زندگی دارد)

  تدارکاتی که به آنها نیاز دارید
  (از روز اولی که سگ بالغ یا توله را برای نگهداری قبول می کنید)

  رختخواب سگ (یا جایی راحت برای خوابیدن) کاسه آب
  اسباب بازی و وسایلی برای جویدن (برای توله ها پیشنهاد می شود) ظرف غذا
  جعبه سگ (اگر شما می خواهید این آموزش را به او بدهید) زنجیر
  برس و شانه سگ (برای نژادهی مو کوتاه الزامی نمی باشد) قلاده
  شامپو سگ غذای سگ
  حمل کننده سگ (برای توله سگها و سگهای کوچک) دامپزشک (یک حیوان باید اول تحت معاینه دامپزشک قرار بگیرد)
  وسایل موزنی سگ (بستگی به پوشش موی سگ دارد) پناهگاه (اگر سگ بیرون از خانه زندگی می کند یا بیشتر اوقاتش را در بیرون از خانه سپری می کند)


  مهم است که سگ خود را روز اول نزد دامپزشک ببرید. آنها توصیه های لازم را به شما می کنند و شما را از بعضی از امراض سگها آگاه می کنند. بسیاری از تدارکات برای سگهای توله و بالغ وجود دارد. هزینه هایی که شما برای سگ خود می کنید می تواند بی پایان باشد. از صندلی ماشین مخصوص سگ گرفته تا لوازم آموزش سگ و کالسکه برای سگهای کوچک. دیگر به شما بستگی دارد که به چه مقدار می خواهید برای تدارکات سگ خود هزینه کنید. اگر بخواهید سگتان خوشحال باشد، شما به تمامی تجهیزات و تدارکات نیاز ندارید. خوشحال ترین سگ ، سگی است که عاشقانه از او مراقبت شود و برای آن وقت گذاشته شود. اکثر سگها بیشتر از اینکه وقتشان را با صاحبانشان صرف کنند چیز دیگری را دوست ندارند. شما مجبور نیستید که برای خشنود کردن سگ دائماً با او بازی کنید. اگر شما مدت زمانهای طولانی سگتان را تنها می گذارید ، پیشنهاد می شود که یک سگ دیگر را هم برای نگهداری قبول کنید تا در مدت زمانی که شما نیستید با هم باشند. به یاد داشته باشید که سگها اجتماعی هستند و از تنهایی لذت نمی برند. سگهایی که تنها هستند بیشتر مشکل بوجود می آورند ، مانند جویدن و خرابکاری های دیگر. مقدار زیادی به سگ خود ورزش دهید و تا آنجایی که می توانید وقت خود را صرف سگ خود کنید. و به یاد داشته باشید که نژاد مناسبی را مطابق با شرایط زندگی خود انتخاب کنید.


  مترجم: آئین مهرآرا

تماس با ما